14 Các câu trả lời

normal lebih2 lagi first pregnancy, ada org second pregnancy pon perut masih kecik. ada org 5 week dh nmpk kalau second pregnancy, saya 4 week dh nmpk second pregnancy ni tp dari 4week smpai 14 week ni perut mmg nmpk tp berat xnaik pon ,😅

Normal je tu sis, saye dah 2 orang anak, pregnant anak ke 3 ni pun sama, sekarang dah masuk 19 weeks baru bulat perut, malah saye rase tekejut 😅, x berasa perut dah besar, dah rasa nya begerak kuat sangat.

Size perut xeffect pada baby pn puan as long doc scan semua completed.plse new mamy learn more and explore about pregnancy sebelum baca dan tanya soalan ke medsoc. Bdan manusia xsama jadi lain bdn lain isu

Sy 13w gak second pregnancy. Tp buncit lemak ja rsanya baby bump belum lagi😅 sbb ad yg ckp klu baby bump kita xleh nk cubit2 perut sbb perut mcm kulit tegang tu.

normal sis. saya smpai 6 7 bulan org xcaya saya pregnant masa first baby sbb tak nampak. saya memang jenis pakai loose2.

Sama Sy risau jgk . Perut rata lagi.. First bby jgk.. 11 week.. Tp bila baca2 dkt tiktok semua kata normal jnji bby sihat

Hehehhe.. Kan.. X pe janji Dr kata bby sihat lega dah dgr.. Tggu baby bump 6 bulan ke ats la yer bru nk merasa buncit🤭🤭

Tgok tt yang 11 week bentuknya besar kurma ja 😂 jdi normal kalau tak nampak , kalau 13 week mungkin besar dari tu

Normal dear. 13weeks baby baru 5cm lebih. Bila you dah masuk 5months macamtu baru akan nampak baby bump

alhamdulillah, terima kasih respond

Sama 13 week. Buncit je. Malu pulak sbb buncit kecik. Org tak tau lagi pregnant. Hahahahahah

saya 19 week pun tak nmpak sngat. selalu first bby mmg gitu😂 dgr org ckp lh

Câu hỏi liên quan