33 Các câu trả lời

saya tengah tunggu.. doc jangka saya beranak awal dlm 27-32minggu.. Sbb baby sblm ni sume premature.. skg carry twins dah 30weeks.. tp klo xberanak skg pn, slalu last twins 36mggu.. so ada sebulan lebih je nak jumpa baby

sya due 1/2 ni.. wlaupun ank ke 2 msi ad rsa nerveous and risau tkut smua tu..sbb tringt time first thn sakit tu..smga dprmudahkn urusan persalinan kita smua nti .. Amin Yarobbal Alamin ..

Alhamdulillah.. sy pun menghitung hari juga. Due 22/02/23. Semoga dipermudahkan segala urusan sis, sy & semua ibu² yg bakal bersalin nanti. Aminnn...yra

9/2 jugak. Nervous extra sbb anak sulung dah nak masuk 10yrs 🥲 doakan saya dan baby bersalin mudah lancar selamat dan sihat kami kedua-dua nya.

sama lah kita due 9/2/23🥰 .. Aminnn 🤲🏻 mintak dipermudahkan segala urusan ibu2 mngndung masa nak bersalin nanti ..

sy due 12/2 skrg 32w, masih bkje, retail pulak tu. dan drive pgi kje sdri. megaah penat Allah je tahu 🥹

Sama saya masih berkerja, sekarang dah 33 week, penat dia tuhan jekan tahu 🥲

sy 22/2/23 moge dipermudah kn urusan kita semua bersalin nanti amin2.. moge selamat semua ..

sama ngn saya kne czer 9/2...ikutkn due 2/3 tpi kne bersalin awl sbb ada mslh kat rahim..

sy ank first, due 1/2 tp tktau la kot2 awal sikit dari due ke apa. ahh takut rasanya

Sma due kita sis

Sy due 28/1 ….mintak dipermudahkn segala urusan bersalin jgk ya

InsyaAllah. Aminnn...yra