38 weeks 1 day

Hai, ada ke yg masih tunggu baby mommy keluar🥰

11 Các câu trả lời

38w2d, breast x sakit pun, x tau ada rezeki baby menyusu ke tak sbb jarak hamil kali ni 10y, minggu lps dpt tarikh jumpe docter tp x pergi dg alasan mengundi, tp x sakit lg pun, just pantau grk baby je, minggu ni nk jumpe docter x tau ler kena induce atau docter bg balik, sbb mmg x ada rasa apa2 lg, due 8/12😉

2y trước

inshaa Allah ada susu.. kena positive and semangat untuk df baby.. inshaa Allah ada🥰

saya sepatutnya 38w 4d harini . due 4/12 nnti . tapi dh bersalin masa 38w hari ahad lepas . takda turun takda , cuma contraction datang setiap 5minit . 2hari x tido , makan pun x lalu sbb sakit menahan contraction . rupanya baby nak keluar awal😅

2y trước

wahh conoknya.. saya baby masih suka duduk dlm perut😂

Skrg 38week 4hari .. Masih menungguuu .. due 3/12/2022 , serah diri 2/12/2022 ... skrg false contraction jaa yg byk ..😬 try buat natural induce tp bby masih seronok ddk dekat dalam perut mommy dia ..

2y trước

saya due 5/12, masih menunggu baby keluar

saya dah 40week 2day tapi baby sye blum nak keluar😭,bagi tips mommy bayi boleh keluar sye sgt tunggu kdtngan die

Thành viên VIP

due date esok (25 nov) tapi takde tanda2 lagi ni. jenuh duk pujuk baby suruh keluar cepat 😅

ade..due 28/11 tpi baby seronok lgi dok dlm perut .. msh okay tkde tanda² lagi ..huhu ..

Sy due 05/12 tapi and skrg 38 minggu 5 hari xde apa2 tanda lagi 😮‍💨

1y trước

Awk dh bersalin ke ?

Sy dah 39week 2das duebdate29/11 blomada tnda msih tunggu2 bby kluar 😅

saya 38 weeks 2 hari.. korang dah keluar susu ke?

Thành viên VIP

Hai…sdah 39mggu 1ari baby Xmau kluaq2 lagi…