8 Các câu trả lời

insyaaAllah betul tu prgnant . saya pun sama naik double line terang macam ni tak sampai 2 minit . masa ni lagi 4 hari due period dan saya test waktu petang, alhamdulillah ♥️ selalu orang kata bile dah waktu petang , line tak berapa terang sangat 😅 nanti boleh try test lagi setiap minggu untuk lebih yakin 😁

hai sis

kdg kalau naik 2line seblum period. 1. sama ada.. pregnant 2. sama ada chemical pregnant. ( bby tak jadi sebelum smpai tarikh period sebenar... ( last2 turun bersama darah) ..klau period bermakna chemical pregnant. klau x period bermakna.. pregnant

akk tunggu smpai tarikh period.. ..insyaAllah ada tue

InsyaAllah positive mengandung dh tu, cuma nnti boleh repeat test lg sminggu atau dua minggu. Saya haritu mcm ni jugak first test tp repeat test aje lepas 2-3 hari untuk confirm 😁

kena tunggu seminggu lebih la kot kan...terima kasih..

Nampak dah 2 garis tu tapi masih awal. Sy pon check sebelum tarikh periode. Tak silap dalam 4 hari sebelum tarikh periode sy g check. Skrg kandungan 2 bulan lebih.

Sama2🥰.. Insha Allah ada. Jaga kesihatan mulai dr skrg. Nak mkn acid folic trus pn sgt digalakkn.

saya tidak faham Sis kalau tengah-tengah macam itu garisan saya itu kalau kalau pasti mengandung ataupun tidak mengandung kerana sudah Saya tidak faham

ada sis

boleh jadi chemical pregnancy. tapi kalau taknak simpan harapan tinggi, check balik dlm seminggu dua. check waktu pagi. waktu hcg tinggi

insyaAllah try cek..mggu depan dh ambk darah..kita konfomkan dgn test hcg beta ya..terima kasih

saya macam ni sis Awak tengoklah kotor saya ini saya kirim ini saya garis baru tengah c

VIP Member

tunggu 2mingguu lagi, cek semula.

terim kasih