13 Các câu trả lời

dah 39minggu jugak,kadang rasa kat punggung tu macam tulang ada tertarik urat,sakit macam contraction tapi bukan,, baby aktif siang mlm dalam perut,perut dah nampk jatuh dah,misi pon ckp perut dah jatuh sangat,tapi xde bukaan lagi,,humm baby seronok dduk kat dalm perut lagi,mama dia dah xlarat jalan sebb kaki belah kanan dah sakit sebb effect cocok cosmofer ank pertama,,kaki belah kanan xbg kerjasama,,harap dipermudahkan masa bersalin nnti,nk tido pon susah dah,, susah nk nafas😌

amin inshaallah semoga dipermudahkan kepada saya dan ibu2 yg bakal melahirkan 😘😍🥰

saya pon sama sis.39 weeks 4 days.xp masih xdk tanda ii...due 1/9 ni.risau overdue🥲semoga baby maw keluar pada tarikh due.hari ii pujuk😌 semoga dipermudahkan segala urusan mommy 🤲❤️

betul sama lahh , lani dah dekat2 tarikh xberanak juga , kerap lagi la kena p klinik .. hujung2 berat koi naikk🥺... harap² urusan kita dipermudahkan 🥰🥰🥰 ..

Sy 39w2d masih sronok bby guling2 dlm perut.. ank 2nd.. yg first overdue 2hari.. emergency czer msa bukaan 6cm sbb fetal destress.. harap yg ni x overdue .. risau btul ..

takut nyaa 😥

Saya pon sama sis.. dh 39w1d blum ad tanda2 nk bersalin lg…masih blh drive p klinik sorg2 lg.. dlm pala dh mcm2 fikir takut sampai masa kena serah diri

Saya 4/9 Inshaallah …

Saya sis. Ghisau jugak dibuatnya..sampai mak saya telefon , betol tak tarikh last period diberi😌 maybe sbb kita taksabae kot hahaha

hahaha kan 😅

same cm saye sis tunggu tanda tak turun lg due date 6/9 kalau xbersalin gak kena serah diri 12/9 hmm harap xoverdue la

kalau kena serah diri trus ke labour room atau di ward ya?.. dokter akan bg ubat ke?

Sy genab 38w masih belum turun tanda, memcm buat dah. Harap baby keluar cepat la, taknak serah diri 🥹

yaa awakkk risau lahhh , takut kalau kena serah diri takmooo🥲

sy 39week 5dy.pg ni bru ada kuar tanda darah cmpr lendir xpi xde sakit lg.cm perut je mengeras.

Alhamdulillah tahniah puan,,maaf nak tnya,,sis ada rasa sakit ke lpas keluar darah tu, ke sis pergi hospital check walaupun takde sakit?

sy 37w5d tp. ad kluar lendir putih sperti slaput telur rasa bedebar jer...

sama la sy, tiap malam berjalan keliling taman nk bg bukaan jalan hahaha