4 Các câu trả lời

1. disposable panties + maternity pads untuk di hospital. prepare satu ke dua pack dulu pun takpe. lebih dari tu standby overnight/maxi pad biasa. 2. kalau BF/pumping, prep je at least 5-7 helai sebab bukan akan pakai masa pantang je. 3. either pun boleh. kain batik function dia supaya movement kita more restricted, tak ganas2, bagi luka bawah tu cepat baik. kalau jenis pandai control diri limit movement, jalan ayu2, tak duduk bersila etc tanpa pakai kain batik, nak pakai seluar terus pun boleh. 4. depends on healing rate masing2. kalau bila sejuk jadi sakit badan makin teruk (yes confirm akan sakit badan lepas bersalin), continue lah pakai. maybe at least seminggu dua?

1. Maternity pads selagi keluar darah lochia. 2. Nursing bra ikut kekerapan awak basuh baju. Kalau jarang basuh baju, beli agak2 untuk beberapa hari pakai. Kalau taknak lencun bra, pakai breast pad atau collection cup 3. Kalau dress tu ada zip/butang kat dada untuk menyusu anak, pakai jelah dress. Senang dan tak perlu membazir nak beli kain batik. Pakai skirt labuh pun boleh. 4. Yang ni bergantung pada tempat awak berpantang dan ketahanan badan awak.

1. time kt hosp. ,saya beli spender yg pakai buang tuh ja senang. maternity pad pun saya beli yg dari momohouse. kalau pakai yg biasa pun okay, tapi amik saiz besar atau ada org okay pakai yg ada tali. ikut keselesaan awak nak yg mana. 3. suggest kain batik lagi la. kalau tak reti, bole beli yg instant punya. 4. yg ni saya tak pakai pun sis, tambah musim panas. just stoking je la pakai pun.

Coba pakai produknya mama choice bun . Produknya sudah sesuai anjuran IDAI dan FDA, 100% aman. Bisa cek langsung di tokonya >> https://shope.ee/9KLw1ZdiEL , lagi ada free gift barang seharga 87.000 dan voucher diskon 100.000 bun. 5243893