5 Các câu trả lời

saya 38 minggu ada keluar darah setitik dua dengan lendir, keesokkan nya keluar darah sekali kt bahagian dpn panttie liner, perut kerap mengeras tapi baby gerak . Pergi hospital bukaan bru 2cm doc suruh balik dlu Selang 2 hari lendir coklat keluar, saya risau saya pergi hospital semula. perut mengeras 20 minit sekali. doc cek bukaan masih 2 cm Nurse pesan contraction 5 minit sekali bru dtg , kalau keluar air ketuban terus dtg hospital. Saya pun first mom. Agak risau jgk.. sekarang masih belum bersalin , due 16/6

Hi sis saya nk share pengalaman saya. Saya pun overdue 40w 1d, tpi saya mmng dr minta serah diri kalau dh smpai due date tk bersalin akan terus induce, biasanya kalau tkde tanda apa apa yg teruk ke dr akan bgi waktu seminggu mcm tu, nnti masa pergi kk inform misi yg dh ada tanda coklat. Rasanya tu dh otw dh baby nk keluar, kalau contraction dtg kerap bole terus je pergi hosp.

samaaaa patutnya due hari ni tapi kita tak ada tanda lagi. patut kena serah diri semalam hahah. kita takde check up KK dah. moga Allah mudahkan semuanya. inshaAllah bila baby nak keluar nanti dia keluar.

Semalam saya cek kat hospital jumpa dengan akak yang 42minggu serah diri tunggu cek ctg..semoga dipermudahkan semua

Due date kita sama. Doc bagi new due date 14hb. Anak 2nd. Dah penat bawak perut ni.

Câu hỏi liên quan