11 Các câu trả lời

semoga d permudahkan .. saya punya due 28.3 . tapi mungkin serah diri 37 minggu dlm 7hb. sbb ada tekanan darah tinggi dan GBS juga 🥲

tak tau lagi... sy cuma tekanan darah jee .. takut je kene serah diri.. sian baby nanty

Semoga dipermudahkan urusan bersalin sis.. sesiapa boleh terangkan tak mcm mana air ketuban leaking tu? First mom

sy pgi pukul 5 tngh tdo ..tersdar sb rsa mcm nk g toilet ..then ttba bunyi pop meletup trus rasa basah tilam..ingt terkencing atas tilam..sy bgun berdiri nk g toilet trun lg bnyk air tp tak berbau ..kalau air kencing kn kita buleh tahan/ kemut / kawal ..ni tak ..trun laju je hehe

Sama saya pun due 22/3, tapi ni tak ada tanda apa2 lagi, semoga dipermudahkan urusan sis dan baby ❤️

alhamdullilah...sy dah selamat bersalin 25/2/24 ..terima kasih smua ..36w3d ..3.17kg bby girl

semoga dipermudahkan urusan bersalin sis. mcm mana sis sekarang? dah bersalin ke?

saya pun due date 22/3 ,seramnya sbb perut kerap sakit ,baby pon lasak

hehe sy dh selamat bersalin due 22/3 ..bersalin 25/2

semoga dipermudahkan urusan bersalin sis.

aamiinn semoga dipermudahkan urusan awk

boleh tahu tanda tanda gbs yang sis alami?

sy kputihan banyak dan tukar warna kuning or hijau ..kadng² mcm air dri awal prgnnt mmg ada kputihan ,tp bla g kk dorng swb negetif je bila smpai 23w bru thu positif gbs

moga dprmudahkan sis ..

Câu hỏi liên quan