18 Các câu trả lời

anak sulung dulu 31/3/20 tpi lahir 24/3/20,skrg pregy anak kedua due 31/7 tak tahu nk awal atau tak cuma seram jer,sbb anak first ada history tekurang air ketuban dan tak ada tanda,pergi hospital sbb ada temujanji scan2 air ketuban kurang terus kna tahan esok nya brnak.

Sy due kt apps 5/7, due kt bku pink 7/7.. Alhamdulillah, sy dah selamat brsalin bby boy 18/6 hri tu berat 3.95kg..

Trima kasih.. Aah normal.. Contraction start 2pg, turun tanda 4pg, brsalin 10pg

sy due 11/7 tpi x ada tanda lg 🥲 perut mngeras je , rasa ketat tpi x sakit sgt 🤧 smoga bersalin sblm 11 hb 😌

due sama 5/7..bby da mengeras tapi xkerap ..masih tggu tanda2 ..hrap bersalin cepat.. doc bagi last smpai 41w 12/7

Alhamdulillah sis saya dah selamat bersalin, raya pertama, semalam baru discharge, semoga urusan kita dipermudahkan semua ye Aamiin3 🥰

korang nak tnya, mmg skrg ni kk surh serah diri dah ke pac ke bila smpai due? x boleh tunggu2 dh?

sy 5/7 tpi kne masuk wad 4/7. pn masih blom ade tanda lagi... smoga kite smue dpermudhkn.aminnn

Semoga Dipermudah & Selamat mOmmy n Baby ,,🥰 DUE kita sama..😄 blom ada tanda lagi,hehe

kita 7/7, tapi belum bersalin lagi.. semoga dipermudahkan urusan kita semua,. amin

Sama tarikh kitaaaa. Sy masih belum ada tanda 🤣

saya 7.7 ank pertama tapi xde tanda bersalin lgi .. semoga dipermudahkan segala urusan

semoga dipermudahkan urusan bersalin nanti ye sis, saya dah selamat bersalin dah 29.6 .23 Alhamdulillah ☺️

saya due 5/7 tapi da bersalin 26/6 haritu...xbagi chance nk makan lauk raya...hehehe

samalah sis hehe, saya pun dah bersalin raya pertama xdan nak merasa menu raya hehe, Alhamdulillah dipermudahkan urusan kita smua 🥰