7 Các câu trả lời

Saya pakai lotion SW tu . Hampir seminggu last2 leher ada saya koyak berdarah , bila nak pakai akan lap kerjng2 leher nya . Bila stop pakai dan pakaikan tepung ubi alhamdulillah ok . Mungkin anak saya tak sesuai dengan lotion tu . Sampai sekarang saya pakai tepung ubi .

terima kasih atas saranan n nasihat semua..semalam sy dh g klinik..doc ckp baby sy kene skin infection..so die bg ubat allergy,antibiotic n cream fungus..harapnye semua ok la lepas mkn n sapu ubat tu..🤲

mudah mudahan, baby cpt sembuh❤️🌻

anak sye pun penah naik ruam mcm tu kt leher... sapu lotion snow white tp x ssuai.. last2 peg klinik pakar kulit sbb da x tw nak wat ape..

setiap kali selepas mandi. pastikan awak lap kering2 celah pelipat leher baby. jangan bagi lembab. stop dulu pakai cream snow white tu.

teruskan sapu SW lotion tu 2 3day hilang tu inshaAllah..baby sya pon sma ruam kat leher area lipatan.sapu je byk kali bila dah kering sapu lg

yeke...kut baby tk ngam ngan lotion sw tu,smoga cpt sembuh baby kesian merah ruam tu

make sure mandi buang kulit2 kering bwh tu, lps tu lap kering2. dab2 jee. sye dulu ltk baby oil je. elok je

sis guna lotion Johnson baby.. saya biasa guna dri anak sulung sya.. sampai lh ada anak kedua 😊

Câu hỏi liên quan