14 Các câu trả lời

due sy lewat sikit, 15/9 nanti. Sakit pinggang, alahan, tak selesa bila baring, perut memulas, sebu, kerap loya & muntah semua tu masih duk rasa skrg..hurmmm, susah nak kemana², masih standby plastic muntah. Pastu tiba² skrg mabuk kereta..sabar jela 😅😅

sabar jela kan..hahahha..tibe semua sakit datang..

Saya czer sis 2 tahun berturuttt 2021/2022 (tanpa merancang) 2023 merancanggg pil yasmin tapi lekat jugak skrg dah 13 week , and sakit pinggang tu tak tahu nak cakap mcm mana mmg sakit sangatttttt , rasenya normal je sis …

sy Pon sakit pinggang gak. duduk lama2 Pon sakit ,Diri lama Pon sakit. baring lama² sakit kepala. naseb la kan😅 sabar jela

Geng due 6/9 juga 😁 sy memang bedrest je dari awal 🤭 lagi2 anak first ni .. tapi semua serba tak kena ..perut cramp je

Sama la kita. Due sy 4/9 tp selalunya sy bersalin awal seminggu dari due. Harap dapat anak merdeka 😂

kalau macam kakak saya due date 5/10 lahir 21/9 anak first tak tentu jugak

hi momies. saya nak tanya, normal ke keputihan berwarna coklat? saya skrg sudah 15 week. risau pulak

Saya 8/9. Sakit pinggang x sangat. Sakit kepala n breast.. kerja mmg duduk je harap xde laa sakit nanti..

tarikh due kite sama la sis 8/9🤭.

Sy pun samaa. Sakit pinggang. Tetek pun sakit hahah. 16weeks. Due date 2/9 😁

sama la kite sis,2/9

saya 8/9 inshaaAllah . tetiba dtg yg baru , start sakit kepala + sakit pinggang .

ye I pun sama due date. dah start sakit kepala

same mcm saye skrg pun 15 weeks, due date pn 6/9..serba serbi tak kena

kan nak tido pon tak kena tempat

Câu hỏi liên quan