7 Các câu trả lời

tak jugak sis. boleh bersalin normal bukan ikut tinggi,org rendah tapi tulang pinggul lebar.. in Syaa Allah boleh bersalin normal. bergantung nasib lah jugak. doa yg baik² sis. jangan dengar cakap org yg bukan dalam bidang kedoktoran. ikut nasihat doctor mana yg terbaik. saya walaupun anak pertama dan ke dua dapat bersalin normal,tapi yg ke tiga ni saya sentiasa berdoa mintak bersalin normal jugak. yelah..kita tak tau kan keadaan masa nak bersalin nanti macam mana. doa yg baik² je okey 🥰

tq sis 🥰 doakn saya pon dpt bersalin normal 😊

VIP Member

xjugak.. tengok y prmpuan tiktor viral tu elok je normal,, bergantung pada nasib klau baby x ok, bukaan kita lmbt mmg czer.. klau smua ok xada mslah insyallah normal.. mcm sy 2× czer laluan tak buka wlpun dah pasang belon.,Dan bakal czer 2023 nty ..sis fikir yang baik2 je ya permudahkan semunya aamiin 😘

merapu aih kawan sis tu. kak sya rendah dr sya Alhamdulillah ok ja branak normal tnpa induce. pastu kak sorg lg , tggi sma dgn sya branak czer tupon sbb dia kncing mnis. first bby dia normal. jgn dgar ckp org sis. sya doakan sis dpermudahkan sgala urusan aamin bykkan bca doa mudah bersalin. InsyaAllah allah mudahkan

aminnn 🤲🏻 .. tq sis 🥰

kakak saya tinggi sama awak and saya pun lebih kurang awak . tp kakak sy ketiga2 blh normal . saya pulak jalan bukak tp slowly sgt bukaknyaa jd C-section juga akhirnya . tp awak jgn risau mana tahu kedua boleh normal . doa banyak2 tau🥰

tak jgk, biasa yg czer ni sbb baby songsang, air ketumban kurang, kalo ibu yg risiko ada darah tggi tu mmg kne emergency czer bby pramatang xckup 9 bulan, dan mcm2 lg ini yg stakat saya tahu

xjgak..saya tggi 141cm ja, Alhamdulillah 2 orang normal.bulan 2tahun depan insyaallah yg no 3.

aminnnn 🤲🏻 .. tak jauh sangt , saya 9/2

TapFluencer

Sy 148cm bersalin twins normal delivery ☺️