7 Các câu trả lời

Scan tak tepat itu cuma anggaran saja. Sye scan 28weeks 996gm doc kata just nice. 1.5kg tu mmg kira besar la tpi sebenarnye takde masalah tu.. Just monitor baby weight time dekat2 nak branak nanti, sbb kemungkinan deliver awal klu baby terlalu besar.

scan ni anggaran je puan tak 100% tepat .. tengok saya masa pregnant anak sulung kan , doc cakap baby kemungkinan besar dalam 3kg keatas , yang keluarnya baru 2.44kg je kecik .. kalau ada yang tepat tu maybe kebetulan lah kan ..

Saya scan KK masa 28w baby 1223g, dr kata berat normal masih dalam range. Boleh refer dkt perkembangan monthly baby yg dalam apps nie. Ada tunjuk berat per week berapa

kalau dekat apps ni berat baby anggaran 1000g, saya pun 28mgu and baru scan 2hari lepas, baby saya 1060g. Tapi scan ni anggaran sahaja, tak semestinya tepat.

Doctor kta okay ja time scan baby berat ni dan weeks yang sma, sbb tu cuma anggaran sahaja dear

Sy masa 34w baby dah 4.0 Kene czer time 36w baby 4.2kg. Keluar 3.92kg.

Ya betul. Czer sebab baby besar. Coz doct cakap sy kecil je. Dalam 43kg before preggy. Naik 23kg. So dia takut risiko sangkut. Lepas bincang ngan husb, proceed czer.

min 1kg.

Câu hỏi liên quan