2 Các câu trả lời

Baby sy 6bulan . Hrtu sy mgadu dekat nurse. Anak ada ruam merah. Trus suru jumpa doc. Jumpa doc , tunggu lama. Sy tensen sebab lama menunggu. Dah jumpa doc , kena soal . Sejarah keluarga sy dan somi . Ada yg asma ke , ada yg ekzema ke. Trus sy kata . Keluarga kedua2 pihak xda yg asma. Doc juga tanya .. pakai sabun mandi apa, ( sy lupa nama sabun masa tu, sbb dh stress duduk luar tgu giliran 😂) lotion apa2 pakai ke? ( sy kata xda pakai lotion , pakai pelembab shja mcm petroleum jelly beli dkt watson ) . Doc suggest sy pakai allano ( kalau bduit sikit la kata doc , kalau x..pakai ja krim ruam yg klinik bagi ) Trus x jadi suntik 6bulan baby , tunggu seminggu. Tak memasal kena turun klinik lagi, saya tensen ni dahla xpandai drive sdiri , somi pulak takut xda cuti la apa . 😂 sy ni serabut pikir

Tunggu giliran jumpa doc paling sy tidak suka slama bklinik haha. Lama , berejam . Haha . sekali dh masuk, berapa minit ja dlm. sy pun rasa ruam baby biasa , tp ruam tu on off . Ada j memanjang. Jd bila doc tny . bila ja ada . Sy kata sentiasa ada. On off . Time mandi ada, lepas mandi takde. Ha gitu. Tp tu laa nak terangkan dekat nurse atau doc , point kelaut dah . sbb kuat lupa jugak sy ni. Ni esok bejarum rasanya ni, 26hb pulak appt doc. AL suami xbyk dh ye. Haha . Dia busy. Saya ni pun xpndai drive. 🥴😂

jumpa doktor pun dapat aqua cream je sis , baby saya pun sebaya baby sis , kulit habis kupas2