5 Các câu trả lời

VIP Member

Sma laaa anak saya pon, mesti akan bangun sekali or 2 utk minum susu. Bagi saya mcm normal sbb dia terikut perangai saya kot, klu bgon malam saya mesti cari air bagi basah tekak dah terbiasa mcm tu… Sepatutnya dorang bangun ke tak malam utk susu, saya ada baca klu dah kenyang cukup cecair dorang tak bangun malam. Ada jugak laa certain2 time dia tak bgun maybe sbb penat sgt or ckop dah susu and cecair…itu jelaa saya pikir

ank sy pon still bgn 2x mlm.. mmg slalu da siap susu sblh katil, capai trus bg.. cume mnum nye sikit2 je.. nanges tu mmg dr nb jenis trus high pitch 😂cume bile kt kg mak2 ni igt da knp bdk ni nanges tgh mlm.. tgk kt tiktok kalo nk anak tdo smp pg tu kne buat sleep training.. xpasti mcm mne

Terima kasih awak.. kita mmg ade follow tp tak tertrain lagi haa

Anak saya 1y2m macamni jugak. Mesti nangis jugak sekali sbb nak susu tapi depends dia penat sangat atau tak. Kalau penat subuh baru jaga nak susu. Selalunya saya akan bancuh susu letak tepi then kalau dia terjaga dia akan cari kalau jmpa tak nangis 😅

VIP Member

anak sy 1 tahun jgk still nagis nk susu sy df.. kekadang cm kne cubit.. daddy die pon x boleh pujuk.. die nak mummy peluk terus senyap... mengadekan..

Rasanya baby kita ni tgh fasa separation anxiety rasanya. Takpelah kita nikmati lah sementara mereka masih nak dgn kita takit nnti dah besar nak peluk pon malu hmmm syahdu ttbe

BF ke? Anak saya sampai sekarang macam tu lagi. Selalunya jadi macam tu kalau dia tak cukup tido, penat, atau tak sihat. Itu anak saya la.

Awww ni comei, mungkin dia tkut hilang kita ke ek. Tgh syiok tdo ttbe terjaga teringat ehhh mama papa gituuu.. okay nnti saya cuba, terima kasih tips nya

Câu hỏi liên quan