2 Các câu trả lời

Masa sebelum sy tau sy pregnant hari tu seminggu sakit mcm senggugut tu. Rasa lagi teruk dr tu. Ingatkan sakit sebab nak period sebab memang jenis irregular period. Sepanjang seminggu tu 4x Cek UPT pun negatif. Bila buat test darah, baru tau pregnant dah 4w rupanya

Owh cmtu ya……saya sbnarnya x chek lagi guna upt….chek guna opk tu je…sbb upt x sampai lagi…beli dkt shopee…hehe Kandungan pertama dulu saya guna opk tu jgk..subur manjang….kali ni sama jgk…klu btul mngandung…smoga kali ni kandungan saya normal… Sbb 2 tahun doc suruh rehat…bln 11 2021 nie….dah masuk 2 tahun…. Trima kasih ya sudi kongsi pengalaman ❤️🌹

Waalaikumussalam, saya tak ada pengalaman senggugut sebelum tahu mengandung. Saya jenis period setiap bulan. Dah berapa lama lewat period? Cek la UPT sis. Tak semestinya mengandung anggur lagi sis. Masih ada harapan mengandungkan anak.

Aminn terima kasih atas kata2 semangat tu…smoga x jadi lagi la……🤲🏻.. Alhamdulillah klu awak pariod setiap bulan…saya di uji pariod x tratur tyme mula2 1st pariod lagi……tingkatan 1 klu x silap…. Susah sgt klu x teratur nie….. Tempoh pariod pun semakin lama semakin pendek pulak…..paling panjang pun 3 hari je…..risau jgk nie… Tapi baru nie pariod saya teratur setiap bulan…tetap pendek jgk la…3 hari camtu….dan bulan ni sengugut jgk..tpi x pariod2 lagi….. Saya chek opk yg kesuburan tu..subur manjang…. Sebab dulu saya guna opk ni lah…utk tau saya mngandung yg 1st..tapi x jadi..sbb anggur….. Kali ni opk tu subur manjang jgk…. Ni lah tgh tunggu upt…beli dari shopee.. Saya saja x beli dkt kedai…..tunggu lama sikit baru saya chek….sebab baru seminggu lewat pariod nie…. Trima kasih ya sudi share pengalaman awak ❤️🌹

Câu hỏi liên quan