7 Các câu trả lời

ya allah awak sama dengan saya , 9/4 tapi takde apa2 tanda langsung . doctor check jalan memang tak buka lagi dan ni first baby saya . doctor cakap kalau 9/4 tak bersalin juga , doctor bagi extand lagi 4 hari if still sama kena serah diri . semoga allah permudahkan urusan bersalin kita semua 🥺❤️

Waalaikumsalam.. atas Izin Allah swt, semoga Puan Noratika Sahira Bt Ahmed Shamsuddin, saya dan ibu2 yang bakal bersalin tak lama lagi akan Allah permudahkan untuk bersalin. Semoga Allah swt izinkan kita semua bersalin tanpa koyakan dan jahitan. Inshaa Allah, Amin Yarabbal a’lamin🤲🏽❤️

sya pun sma juge..nk msuk 38 mggu blm ada tanda2 lgi..dktor ckp x bole lbih dri 38 mggu..sbap anak first sya caeser..smoga Allah permudahkn segala urusan kita semua..Aamiin🤲

Ohh patut lah. Aamin ya rabbal alamin. Semoga dipermudahkan urusan sis bersalin normal. 🤲🫶🏼

Sy 10/4.. Pun blm ad tnda2.. Hr2 risau dok fkir bila la nk jmpa Baby.. Semoga kita smua di permudah kan ye..

Semoga Allah permudahkan persalinan kita semua yaa.. Aamiiinnn

semoga d prmudahkan.. tarikh due btl² sama dgn sy.. 9/4/23 tp dr pkar tukar ke 21/4/23.. Doakan sy jg♥️

Samaaa laaa.. Tarikh due pon kena tukar jugaaa.. Harap sama2 dipermudahkan nanti

sy pun 38 minggu blm ada tanda2 lagi sedihnya takut betul nak induce due sy 7/4

VIP Member

mg smuanya baik2 shj dan dpmudah segalanya amiin

Câu hỏi liên quan