8 Các câu trả lời

Saya pn teringin nk checkp kt swasta. Sbb kt KK ni dtg pkl 8 pg pkl 11 lebih baru siap. Lepastu kalo ckp perut senak ke, ckp ade keputihan ke mcm tkde ape2 respon pun. Lgpn asyk nk ulang alik jee ambk darah. Letihh gituuu , haritu sekli suruh suami tggu ingtkn kejap rupenya lame da suami lambt pegi kjee..

Tgk atas rawatan..kalau checkup biasa dlm rm100++ kalau ada test darah, test2 apa2 mhal skit..+ ubat apa2 yg sangkut..tgk klinik jgk mngkin kos berbeza..sy pon check up klinik swasta..husband x nk nunggu2 😅

Selalu sy pegi checkup around 200 tp klau dpt ubat mybe mahal sikit. Sy guna ubat kk je. 1st buka buku di kk, kemudian sambung klinik swasta. Sbb x larat nk tggu kk lama sgt🤧

prepare rm150++ setiap kali checkup tak termasuk scan, ujian, ubat2 dll. kk klu awk nk lengang, ambil waktu ptg. cuma klu jmp dktr, ujian air gula hanya ada pagi shj

saya ada panel, boleh buat kat swasta, tp tak tau nk check up nya camne sbb kk detail sgt macam semua dia cover. kalau swasta mmg cpt tp dia mmg tau ke apa nak buat

First time bkk buku je lama. Lepas2 tu xde lama sgt. Klu nk g swasta pn boleh, prepare la rm100-300 stiap kali pegi checkup

Alhamdulillah laa kk saya tk mcm ni.. swasta kos dia ratus2 je check up

Kalau saya checkup kat hospital swasta range bill saya RM150-RM300++.

Câu hỏi liên quan