4 Các câu trả lời

waalaikumsalam, saya duduk tanpa penyandar ke ada penyandar ke sakit je jugak sis. ni baring pon sakit. selalu susah nak tido sebab tak selesa dengan mana2 position. kalau tido pon sebab terlena sendiri. sekarang dah 37minggu 5hari sakit seluruh badan. tak tau nak buat macam mana lagi. minta tolong husband urut dah tak berkesan

waalaikumsalam, saya duduk tanpa penyandar ke ada penyandar ke sakit je jugak sis. ni baring pon sakit. selalu susah nak tido sebab tak selesa dengan mana2 position. kalau tido pon sebab terlena sendiri. sekarang dah 37minggu 5hari sakit seluruh badan. tak tau nak buat macam mana lagi. minta tolong husband urut dah tak berkesan

sy 36weeks.. duduk ada penyandar pun sakit blakang ni lgi2 xde penyandar. keje sy plak bnyk mengadap laptop dan duduk. akhir2 makin sakit x leh duduk lama, mesti bgn kejap2 nk bgi lega sakit tu. msa keje terbayang je katil kt rmh nk baring 🤣🤣🤣

Masa saya pregnant pinggang tak sakit sangat. Tapi yg sakit atas pinggang. Saaakiitt sangat2 sampai rasa nak baring je manjang. Saya pulak kerja. Sandar letak bantal pun tak okay. Tahan jelah. Lepas bersalin hilang segala sakit tu lega sikit hehe

Alhamdulillah, thank you sharing mommy

Câu hỏi liên quan