2 Các câu trả lời

Sy pernah mcm tu jugak sis. masa 7w pregnant ade darah keluar. bila Sy lap dgn tisu dia melekat. after one week, Masih keluar jugak. tp alhamdulillah baby ok. doc ckp, darah tu terhasil di sbb kan penempelan pada dinding Rahim. Dan bila scan masa tu mmg dinding Rahim Sy ade nmpk darah sikit sikit. kata doct, tak semua org darah akan keluar. tp as long baby ok, insyaallah. Sy Pon makan ubat kuat Rahim dulu alhamdulillah, Sy dah bersalin. baby Sy sekarang tengah membesar. dah 4 bulan usianya. ☺️ semoga dipermudahkan utk sis ❤️

ohh btw, sis pakai pad ya senang nak tengok darah merah atau coklat. nanti nak explain ke doct Pon senang.

Saya alami yg sama, kuantiti sama mcm puan tp 3 kali tukar pantyliner,fresh blood. Pegi hospital doc kata baby okay je, dia bg ubat kuatkan rahim. Tp ni dah hari ke 4 masih keluar darah lagi. Ikutkan ubat tu dia suruh ambik sampai darah berenti, patut ke saya pegi hospital balik untk ambik ubat lg ? Ke normal je macam ni ?

Saya dah pegi balik hospital. Rupanya ada polyps kat cervix saya, sbb tu berdarah. Dia bagi appointment lain untk tgk result sample polyps tu. Baby okay je, tp keputihan makin teruk skrg