20 Các câu trả lời

sy hb baru je low .. nurse suruh beli peria katak. hiris halus buat ulam. belum cuba. tp kena kentalkan utk cuba... 😅😅 meh lah kita cuba sama² mana tahu mnjadi..

dengar peria seramm 😆😆

Waalaikumussalam. Jambu batu kena kerap makan. Atau cuba sup bayam. Rajin makan bayam. Saya kena makan zincofer 2 biji sehari. Hb dari 11 naik 12.6.

timekasih sis..nati try zincofer plak

Boleh cuba vitalea shaklee, sy consume dlm masa seminggu terus naik hb 12.6😍 nak tahu more details saya boleh share kan info☺️

awak makan iron , b complex , folic acid yg asing2 tu .. leps makan iron trus rajinkan dri makan buah oren selalu .. inshaAllah naik

saya makan zincofer bersmaa vitamin C. boleh bykkan sayur dan buah2 jugak. saya amalkan pati delima jugak setiap hari

kalau takde gdm boleh try minum vico 3in1...saye dari awal buka buku hb hanye 10.7... tapi sye try minum vico naik 12.9

oo ye ke..boleh cuba ..tq sis

Saya pun pernah 10.1 lepas tu doctor suggest mkn maltofer beli dkt farmasi - alhamdulillah naik

sama sis. bulan lepas makan maltofer dah 2 kotak, 3 kali sehari pun bacaan hb masih 9 walaupun dr kata maltofer paling tinggi iron. 😂skrg dr tukar zincofer 2 biji sehari. makan waktu malam, stgh jam sblm makan nasi. alhamdulillah minggu lps check 11

try makan kacang kuda.. tinggu zat besi.. rebus 1 sudu makan then mkn mcm biasa

wassalam sis cube mkn iberet minum dng sunquit.sy mcm sis jg dr 8.5hb naik 11.

cuba makan kerang si

timekasih yank

Câu hỏi liên quan