4 Các câu trả lời

erm.. ini makan emosi but it's okay. kita boleh happykan diri dgn 'ignore' kan sekejap prangai 'org tu' demi baby. so klu i, ade masa kita boleh we time dgn baby kan. bawa je baby tu gi makan2 and spend time dgn baby. bnyakkan sembang dgn baby banding pasangan yg x amik berat tu. bkn ajar derhaka i mean you communicate lah dgn baby. tp jgn sedih2 plak.. yg happy2. rasa dia pnya movement ke ape yg you mkn ke. bg ade rasa sronok and attract your husband to feel about your pregnancy. maybe you also can often buka buku pink you dpn your husband and ckp "wahhh today anak mommy dah nampak lahhh" kind of that attraction... sambil tu kita berdoa lah setiap kali solat smoga lembutlah hati suami tu bg ada rasa nak tau hal diri kita and baby spnjg 9 bulan pregnancy ni.. slagi ada kesempatan. don't stress.. klu x, kita pun jadi manusia yg rugi just semata2 org lain.. hargai baby n yourself dulu ok.

saya just buat hal saya. sedih tu ye, nangis lah juga sikit tpi bila fikir baby trus stop nangis. pastu masam muka lah dgn husb, buat dia rasa dia mmng salah and say sorry. pastu mood dh okay balik layan lah yt, dngr lagu, mobile legends.. 😂

Kalau saya, saya banyakkan tidur untuk lupakan kesedihan tu. lpstu sibukkan diri dgn kerja 😬

Visit mak ayah

Câu hỏi liên quan