5 Các câu trả lời

saye xkerja tapi saye ade anak2 jarak rapat n yg skolah yg perlu diurus kan & kdg2 follow suami outstation mnyak angin + slalu topup ubat tahan muntah slalu ... mmg tawakal je hari2 ✨ Welcome to the Group baby 2024 ✨ Group ni saye baru buat harini ahli memang tak ramai , boleh stay dlu dan same² share link untuk memeriahkn lagi group 😍 Group ini bertujuan mngumpulkan ibu² yang duedate 2024 bagi mengongsi kisah pregnancy masing2 dan saling membantu ibu² yang lain https://chat.whatsapp.com/LW1PSZkVvYUG86wBzsuFRU

Saya pregnant dan bekerja. Hari2 pergi kerja naik lrt. Kadang2 tu tak dpt tempat duduk pn dlm lrt tapi selalu saya doa jela semoga dpt duduk. utk kawal morning sickness tu saya makan pati delima & ambik breakfast sikit sblum pergi office. Tapi kalau morning sickness teruk dan tak larat saya mc je😀 takde cara lain🥹

sy kerja masa mgandung. g kerja naik train . memang loya je memanjang. smpai ofis pun muntah2. tapi teruskan je mcm biasa. and sy pun pernah Kena g outstation mse kandungan 7 bulan . so far okay. cume alahan tu memang xde cara nak handle. kena hadap je smpai alahan xde .. 😂

VIP Member

klu sya sedia kan gula2 sja..myk angin n minum milo...tp klu x silap ubat mabuk utk alahan boleh minta dgn doc...sya skrg tgh preggy ank ke 4 pun da start morning sickness nsb baik under control,mkn bleh mcm besa cuma bau mskan tu boleh buat termuntah😂

VIP Member

Ws. Im working mom. Been through for almost 3 months now dgn alahan. Morning evening night sickness. Try minum air saffron. I pun baru start minum few days. Better sikit even not really fully can resolve the problem.