7 Các câu trả lời

hahahhaha sama sis.. saya pon pnh ketagih maggi msa awal pregnant. kadang tu terliur tgok ramen ngm maggi bersusun kat alamari tapi tulah hahahhaha. tips sy nk elak mkn maggi sy tgok asmr kat ig. bila rasa ngilu dgr dorang mkn maggi automatik sy geli nk mkn maggi. tapi lain org lain cara ya.. ada yg tgok asmr tu bkn rasa nk benti tapi trus mengidam nk jugak maggi 🤣

Banyakkan makan buah2, teringat maggi je terus makan benda lain.. maggi takda khasiat utk bby mommy.. kesian utk bby dan ibu jugak.. cuba hadkan sebulan sekali atau dua kali sahaja.. apa apa pun kalau makan berlebihan tak bagus dear tambah2 pulak fastfood@junkfood.. beli lah buah apa2, mangga ke apa ke , sentiasa ngunyah benda lain bg lupa maggi..

Wsalam. Junkfood memang unhealthy. Boleh makan, tapi bukan dengan kadar yang kerap. Nak badan sihat, kena lebihkan real food and healthy food. Tips, jangan beli stok banyak2. Plus sis fikir, ada anak dalam perut tu. Semestinya kita nak anak kita dapat nutrisi yang cukup dan baik. Pelan pelan ubah gaya pemakanan. Jangan stress stress.

Saya makan ramen dua kali masa 1st trimester. Dua kali tu jugak saya bangun pukul 2 3 pagi sebab sakit perut ya amat sampai muntah2. Skrg serik dah tp terliur jugak kalau nampak org makan 😂

saya pulak. sblm ni kerap makan meggi, dah pregnet 7week terus x boleh pandang meggi, dy mari rasa loya,mual semua ..bila sebut meggi je,rasa kembang tekak.hehehe

saya suka juga makan maggi dan ramen.. tambah dgn nugget dan sosej.. tp saya sabar.. azam saya.. habis pantang saya nak makan ramen carbonara dgn sosej 🤤

Saya makn ja tapi jangan terlaSmpai kerap la sebab maggi tak Bgus.