13 Các câu trả lời

Molfix mcm best, tapi hrga pun keras sikit.. So sy guna drypers wee wee dry, bocor pun x bocor.. Kalau drypers classic tu yup cpt bocor & cpt penuh.. Rasa nipis sgt & kena selalu ganti.. Bby sy 5kg+ dah tukarkan M,.. pampers DIAPEX pun ok juga then sy rasa harganya pun mampu milik,.. Baru2 nie try jenis pant.. Serap pun ok mcm drypers WWD.. Cuma biasanya sy mmg beli drypers WWD je..

Kalau peha ank kasar dn besar kerap londeh tu tanda tk sesuai pkai tape... Kena cari pants.. Recommended drypers drypants tk bocor dh serap byk.. Boleh beli size m dh ye sbb ank dh 6kg plus almost 7kg tu.. Mmg dkat pampers tulis muat SMpai brpe kg sekian2 tp actually kita kena tgk body ank kita ye.. Ank sy 6kg dh guna m sbb klau still guna s mmg bocor jwbnya

anak sy pkai pampers mamypoko bocor waktu malam dlm masa 10jam..berak atas n tepi bocor..huggies airsoft bocor bila berak..atas bocor n tepi..dlm masa 12jam.. huggies airdrier lg cpt bocor..pkai skejap ja..

saya pakai molfix, alhmdulillah serasi dgn anak. ada sekali tu terlupa beli order huggies dry kat pandamart, pakai baru 5-6 hari kena nappy rash, terus suami balik kerja beli balik molfix😅

sy da try moflix applecrumby dgn offspring. so far offspring mmg xbocor lansung. malam kdg2 baby xnanges (3bulan, lelaki) jd pagi baru tukar, walaupon nmpak penuh masih ok pampersnya xbasah.

offspring. memang boleh tampung banyak dan kering so sesuai dgn baby yg kulit sensitif. tak bocor bila penuh. sesuai pakai waktu malam dan untuk travel lama. 👍

Saya sblm ni pakai huggies air soft. Rege mmg boleh tahan, Kdg size S tu cpt habis kat kedai. So saya decide nak cuba molfix. Alhamdulillah Okay.

Rasa biru tu jenis lain. Tapi Huggies jugak.

Saya dah try drypers, huggies, molfix. Paling suka molfix extra dry, tak pernah bocor.

Mamypoko extra dry memang kering betul, xbocor2

saya pun guna molfix, bagus dan tk pernah bocor

mamypoko 🙋

Câu hỏi liên quan