19 Các câu trả lời

Alhamdulillah. Tahniah sis. Sy pn 35w+ jgk. Tp minggu lepas masa 34w doc pakar o&g scan baby kecik n ctg xcun, terus suruh admit sampai 37w dan nak czer.. Pastu sy mintak nk refer ke hospital tempat sy nak bersalin nanti. Kat sana doc scan, baby n ctg ok. Alhamdulillah doc sana benarkan balik. Xperlu admit ward. Minggu depan appointment o&g lg. Harapnya ok laa. Masa 32w dh cucuk dexa 2 dos sbb baby kecik.

Alhamdullilah tahniah sis! Selamat berpantang 🥰 Saya dah nak masuk 37w, semalam check up baby 3.1kg. Doakan saya dipermudahkan utk bersalin jugak mcm sis. Saya nak bersalin normal tanpa jahitan 🙏🏻

alhamdulillahhh..terima kasihhh...semoga mommy dpermudhkn segala urusan..bnyk2kn senaman ringan sis😉

wah tahniah sis. awl baby nak keluar. due kite sama. sy baru keluar mucus plug tadi magrib.so far takde rasa ape lagi.. harapny keluar cukup minggu la 😅 nebes dah nie

terima kasih sis..semoga dpermudahkn segala urusan mmy😉

sy pula 34 weeks alami pra term labour bukaan 1 cm. dah suntik dexa. skrng dah 35 weeks baby belum kluar😂. baby sis brpa hari kena tahan dlm wad?

sya x pasti berapa hari..sbb doktor ckp esok dh blh blk..

Wahh rezeki.. ni proses besalin idaman ibu ibu mengandung.. Tahniah... sy baru 35 weeks. Moga dpt merasa besalin mudah mcm sis.

Alhamdulillah tahniah sis.. Mudahnye urusan sis bersalin. Doakan sy bersalin nanti dipermudahkan jugak ye 🤗. #anakfirst #31w

alhmdulillahhh..terima kasihhh..insyallah..srmoga sis2 yg sedng tggu hari..dpermudhkn segala urusann...aminnnn

puan turun tandaa apaa yaaa ..awalnyaa bby kuar hehehe saya skrng 37 ..doc ade msuk ubt pape tk bgi cpt bukaan

ok kak terima kasihh ..serah kt allah jangan fkir bkn2 kan insyallah semuanya baik2 ..semoga allah permudahkan ..kalau saya skit sngt saya terus g hospital

Alhamdulillah tahniah sis mudah je bersalin babypun semangat.. sy 36 weeks xde tanda lg.. harap dimudahkan juga nti

Besar nye baby sis, masa scan brape kg sebelum besalin tu mommy? Sy scan 35w 2.5kg je baby skrg 37w

tu lah..xsngka kluaq besaq tu🤣🤣...selama 2 hri sya berasa skit tu sya bnyk bt senaman..senaman smbl thn sakit🤣🤣...

Alhamdulillah,tahniah sis...baby dh bosan dduk dlm rahim,tu yg xsbar nk keluar jgk🤭 xsempat tahun baru🤭

alhamdulilahh..terima kasihh..tu lahh..dia kluaq awai sebulan🤣🤣🤣

Câu hỏi liên quan