18 Các câu trả lời

alhamdulillah. tahniah mommy. sy pon anak sulong nie. td p check up perut. misi kata kepala dah engaged. tunggu masa tanda2 bersalin ja nie.

neves plakk rasa bila tgkk baby pakat keluar awal Dari tarikh due..Sy due 10/3...tapi kepala baby da dokk dekat laluan da..doktor dgn nurse sohh standby anytime je..🥹🥹🥹

eh sama pula tarikh due kita Sis..tapi sya msih takde tanda2 lagi nak je buat senaman supaya beranak awal 😂

Oo...haha tq Sis tips nya 😁

Wahhhh tahniah mommy,sy next week serah diri😂 due 8march tp bby pndai la pulak nk keluar awal hahah

Tahniah.. saya 11/3/23.. tpi baby masih seronok berenang2 dlm perut.. belum ada tanda-tanda nk keluar

Tahniah sis. Selamat berpantang.. due sama dgn sy.. semoga ada rezeki bersalin awal jgk 😍

Due saya sama dgn awak. Anak sulung juga, boleh share tips tak? Saya kalau boleh nak bersalin awal

Share tanda2 bersalin juga sebab saya skrg kerap sakit pelikat setiap hari sakit, perut pun ada la sakit tp tak kerap pun malam kalau baring je sakit

Alhamdulillah , tahniah sis..sama due date dgn sy tu..doa2 sy pon cepat juga bersalin

wahh tahniah mommy... selamat berpantang 😍.Sy masih tunggu😅13/3😁

kita sama tarikh😍

Tahniah sis. Doakan sy due date 8/3, rasa mcm tak sabar sangat dah ni 🤣

TapFluencer

Alhamdulillah selamat berpantang, mommy! bykkan bersabar & enjoy the journey 🤍

alhamdulilah😊😊😍

Câu hỏi liên quan