9 Các câu trả lời

pampers ni kena try and error sis. ada baby sesuai brand ni, ada baby tak sesuai. pastu basuh guna spray dan lap pakai tisu kering. jangan guna tisu dapur sbb ia kasar utk baby. saya first mom, saya dah try 3 brand so far: 1. applecrumby: ni mmg best, tapi harga keras sikit huhu 2. drypers classic speedy dry: ni pun bagus, baby saya berak dia menyerap dgn cepat. kiranya takde kesan berak sgt kat bontot baby. 3. molfix: yang ni saya baru pakaikan kat baby harini, belum tahu lagi performance dia mcmana.

ok sis..tq sbb berkongsi

Pertua sy Boleh awq amalkan dengan menggunakan minyak masak je sapu tempat merah ii Boleh Tngok hasil dalam 2@3 hari

Ke ade pkai tisu basah sis.. Sy cuci ontot bby pkai spray then lap ngan kain bersih or tisu.

Boleh Cuba diapex sis. Tp bli yg kecik dlu. Sbb anak saya sblom ni ada masalah sama jga

ok tq awak

try drypers touch awk,anak2 saya serasi..dia soft sgt dan serap tnpa ada basahan.

Sama lah dengan saya. Kadang 11pm salin 6am bru tukar pun pampes nya kering&permukaan lembut lgi. Tk pernah ruam lgi stakat ni

Sy pakai applecrumby balik sbb anak sy pun naik ruam bila pakai drypers

try mamypoko sis. anak saya elok takde ruam even tukar lampin lambat

applecrumby off spring mamy poko huggies

sy pun recommend sgt 4 brand ni

Try huggies .

Câu hỏi liên quan