26 Các câu trả lời

Saya pernah mcm ni jugak, sebulan lebih check upt -ve, then dh giveup nk check, sekali mcm lain check2 baru naik 2 line. G klinik nak comfirm pregnancy, mmg ada then plus ada ovary cyst dh besar sampai 5cm lebih. 😔 balik dari klinik bleeding then confirm miscarriage. Allah cuma pinjamkan berita gembira dalam masa 2 hari je dari tau result upt positive. Untill now dah 9 bulan lebih masih xda rezeki zuriat lg after gugur haritu. Kdgn ada juga sedih, kecewa.. tapi adanya suami supportive kurang sikit perasaan tu 😞 Bulan depan dah masuk 2 tahun kawen, masih awaiting for miracle. Doakan saya supaya dikurniakan zurita suatu hari nanti. Any tips or ikhtiar lagi yg boleh saya amalkan? Do reply my comments 😘

Hi sis. Sis mungkin boleh cuba amalkan vitamin d3 3000IU+ ubiquinol + omega 3 1000mg + folic acid. Sy amalkan dalam masa 2 bulan alhamdulillah lekat. Fyi, saya ttc lebih 3 tahun. Mana tahu rezeki sis juga 😊

Sama lah mcm saya, doc cakap mungkin sbb saya irregular period. Due date baby pun tak ikut last period tapi ikut saiz baby. bezanya sebulan. hehehe 2 bulan tak period bila check asyik negatif. tiber satu hari 2 line hihi

tulahh, spatutnya 27ni dtg haid utk bulan k2, tup2 cek pgi tu 2 line, alhamdulillah 🥰

Sama lah mcm saya, doc cakap mungkin sbb saya irregular period. Due date baby pun tak ikut last period tapi ikut saiz baby. bezanya sebulan. hehehe 2 bulan tak period bila check asyik negatif. tiber satu hari 2 line hihi

VIP Member

Myb waktu subur sis lewat kot. Sebab tu bila check upt masa awal2, takley detect. Lepas sebulan baru detect. Btw, congrats mommy! ❤️ jaga kandungan baik2, banyak kan bedrest. Makan jaga okay.

Sis cuba g klinik sebab delay sebulan bole mnta doc scan..kalau lwat seblan msti upt terang atau period mmg irregular sbnrnya baru pregnnt bole jadi juga.semoga ada rzeki sis 🥰

Dah bersalin dah post ni dah lama

Sama mcm sy .. bulan 4 last period ... upt naik double bulan 6 ... sbulan upt negetif je.. tiba2 bulan 6 dia naik positif ...😊😊 ... Alhamdulillah skrg da 29weeks

sy pun tgh melalui sekarang...last period hujung bln 9...smpai ke hari ni...belum ada tanda2 period lagi...check upt sgt samar..rasa nk give up.😔

sudah scan jumpa doktor ke .kalau samar mybe itu positive

saya pun skrg delay lbh dh dri sbulan . tp test upt negative je..bila thidu bau kuih mual pla.. tp hmm ntah lah.. penat dh

mngkin subur n senyawa lambat https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group kehamilan 2023 💟

terima kasihh saya dah masuk grp tu

lebih kurang mcn sya..las2 sya tggu sebulan lebih cek naik double line..sya g klinik scan doktor kta hamil..

msa sya g scan usia kandungan baru lagi dlm 4w mcm tu.

Câu hỏi liên quan