25 Các câu trả lời

17/12 🙋🏻‍♀️ berat badan dgn jayanya naik 20kg, entah mcm mana la nak turunkan nnti 🫠 baby pulak kedudukan melintang 🥲 harap nnti 36w kepala ke bawah ☺️

15/12 tidur semua ok lg tp yg tak best kerap sangat kencing, lg2 batuk tu takde signal terus terkencing je huhu sabo jela. semoga urusan kita semua dipermudahkan 🫶🏻

7/12 cepat penat,skit ari" perut mengeras"jln dh mcm penguin dh..mlm susah mahu tdr lg" nak mengiring..emmm semoga kta ibu" dipermudhkn segalanya nnti. aaminn💖

semoga dipermudahkan segala urusan ❤

10/12. skrng kerap sakit belakang, kjap kjap nk pg toilet, jln dh start mcm penguin, setiap mlm mesti terbgun pkul 2@3 pagi then 4@5 pagi bru tidur semula.

same kita..bila dh bukak mata ssh btl lah nk tdo balik pstu p keje mula la lemau

26/12. Rasa nak terkencing sakit belakang yg teramat. Dengan baby aktif sgt. Asyik mengeras and rasa perut macam menurun. Risau dia keluar awal 😭

semoga dipermudahkan segala urusan dear ❤

Saya rasa , xlarat setiap kali nak g kerja sebab nya saya kena ulang alik jb- sg 😞 madah mc , unpaid je la .. ade tak yg sama mcm sy

Saya 29/12 Tapi czer kena awal bulan 12 lh... Skrg pun duduk Lama2 pun dh sakit tulang punggong.

Sama kita 😍. Excited dalam masa yang sama berdebar-debar sangat nak jumpa anak sendiri nanti

Due date tengah bulan 12 nanti tapi saya dah bersalin akhir bulan 9 haritu.

Sama..18/12 tapi baru warded kejap ni. Air ketuban leaking pulak