4 Các câu trả lời

Sis, samalah saya pun dbf dan berpuasa. Alhamdulillah selama 3 hari berpuasa belum rasa keperluan untuk berbuka disiang hari lagi. My advice is kena ambik air yang secukupnya masa waktu sahur n berbuka. Kalau boleh time sahur kena ada menu lengkap seperti karbo protein sayur. Pastu makan kurma jumlah ganjil sambil berselawat. And most important thing is sis kena letak mindset 'susu badan aku cukup untuk keperluan anak'. In shaa allah, allah akan cukupkan susu kita untuk anak ☺️

baik , terima kasih sis untuk tips itu . in sya Allah saya buat nanti 🙂❤️

sy anak 8bulan full bf..puasa mcm biasa mkn pon mcm biasa. kurma pon xmakan sbb asyik lupa nk beli. tp malam sy minum soya multigrain. mlm2 tido susu bnyak. esok siang pon bnyak. bila petang barula mcm breast lambat refill. tp ok ja sbb dh nk dekat berbuka kan.

ank saya 5 bulan nk masuk 6bulan dh..masih menyusu badan dan saya puasa mcm biasa sahur tu mkn nasi tapi sy x tggl kurma untuk sahur alhamdulillah ank puas mnum susu walupun susu saya x meriah sgt macam masa baby lahir dlu 😅

sy pun ,alhamdulillah rzki anak susu bdn byk, sy amalkan kurma+susu+pisang+madu+oat utk sahur, brbuka makan suku2 spruh, berat pun turun ,anak ok tkde mslh