53 Các câu trả lời

anak saya dh 2 tahun 1 bulan x bercakap lg. tp ada la dia cuba nak cakap, ada kluar bahasa alien, syukur, ada perkembangan.. cuma belum kluar butir perkataan lg...

VIP Member

ya sya pun sma dah msuk 3tahun 1bln dah anak msi guna bahasa alien lgi huhu kdang2 timbul perasa cemburu kat anak saudara yg seumur dgn anak dah petah beckp hmm

anak sya sama macam anak sis juga .. umur 3 tahun .. sekarang ni setiap bulan akan ke speech therapy .. harap semuanya akan dipermudahkan.. sedih juga ..

saya anak 2 tahun 1 bulam dh ni masih belajar bercakap tapi ayat penuh 3 perkataan tak boleh doc bagi masa 3/4 bulan jika tak boleh refer pakar leceh

ank sy nk masuk 2 tahun hanya 1patah perkataan dlm 1 masa . klau nk bercakapa dalam 2 patah perkataan agak susah

kne jmpe pakar puan

Anak saya pon blom becakap sis skrg 2thn 2bln...saya hari2 doa supaya anak saya pandai ckp...tringin nk dgar die panggil saya mmy😭

sama anak saya.. dh 3 tahun sebulan.. tak bercakap langsung, sepatah dua kata pun xde.. cepat bosan bila kita ajak main sesuatu..

sama sis anak sya pun 3tahun blum berckp naik risau sya bwa jmpa doktr pakar katanyaa xde apa2 mslah kena rajin berckp dgn anak

Takde kena mengena dgn belah mulut sis. Tak semua ank sama perkembangan nya. Klau check up naty doc akan refer dgn pakar.

amal surah ar rahman ayat 1-4 . sy nampak vtt ustazah asma harun . dia ada share tips ni kalau tak silap

Câu hỏi liên quan