16 Các câu trả lời

Saya due 16/5 tpi dh start sakit celengkak dkt bwh perut baby pun asik mengeras je dc kata baby dh msuk laluan tpi belom ade bukaan lgi .. ne saya dh mula start asik nk berak ii je tkut jgk skit perut nk berak to sme dgn tanda ii nk bersalin kaki dh mula bengkak dh lama tk kne kejang kaki bole pulak strt msuk 36w kaki dh mula kejang tapak kaki skit mkn pun mcm x lalu je 1 hari mkn sekali je nk mkn bnyk ii kali tkut muntah balik .. nak tdo pun dh x selesa tdo asik terjaga je

samalah 16/5 . ye jalan dlm rmh pun sakit celahkangkang. asyik berak n kencing jee

saya deu 5.5 tapi 12 hb da masuk wad bukaan 3cm tapi kena bagi pulang juga masih jauh nntebal kata doktor hakikat nya hingga ke hari ini tak bersalin lagi lendir darah tetap ada tiap hari sakit kejap2 ada la juga tapi tak kuat sangat sabor je la

hai sis.. awk buat ap ja utk bagi bukaan cepat?

due date saya pulak 23/5 Baru balik dari warded pada 16-17/4 sebab contraction premature Sampai PAC pulak keluar darah Tapi belum bersalin lagi Alhamdulillah x bersalin awal Risau baby belum matang masa tu

edd 5/5 smlm bru je keluar dari hosp. kes perut mengeras 4x hahaha di sbbkan ank sulung dgn tiada pngalaman, pergi je hosp.. alhamdulillah check ctg anak smua, sihat belaka. tapi tulaa belum ada bukaan lagi

sis dah bersalin ke tuuu?

saya 7/5 tapi ade tanda ii bersalin awal , kerap sakit perut . rasa sakit pinggang semua dah ade cuma baby tknk kuar lagi 🥲🤣

sya 9/5 sakit sama skit mcm segugut gitu....

due 5/5 jgk . perut kejap² mngeras , smlm cirit birit,rini pun duk skit perut lg . bby kurang gerak ,tu tanda ke??

Sama la , tanda dah ke toooo . Kite ni risau kan sebb tak nmpak situasi anak dlam to

sy due 5/5 jgk tnga tunggu masa jee ni , da tk larat rasa nk bergerak smua tk kne baring pun sesak nafas da

sis dah bersalin belum tuuu. saya blom lagi ni haa.

due 26/5 baby masih active & selalu juga mengeras , masih takda tanda tanda & santai diposisi 😎

sy yg due 21/5 ni pn da berasa sgt²..sbb bby dah msuk laluan..bila² masa..risau jugk

due kita sama wakkk

Sya 8/5 tgh tgu gk ni bila nk keluar tp perut mngeras ja nurse sruh p Lb trus tkot plk

Câu hỏi liên quan