5 Các câu trả lời

Saya pun gatal2 celah kelengkang, clit, bibir vagina. Semalam Bila Saya cuci bibir Rasa mcm Ada permukaan berbiji halus pada kulit bibir dan tangan tersentuh belah dalam terasa Ada sesuatu yg kasar tumbuh dari dalam. tapi tak berani sentuh Lagi.. tunggu esok Isnin pergi klinik check Tanya Doktor.. harap semua okay

Saya dah berjumpa Dr berkenaan masalah Saya di atas. Dr d KK check memang banyak keputihan di dalam vagina saya. Dr telah memberi Saya Satu ubat yg perlu di'insert ke dalam vagina pada waktu Malam sebelum tidur. Saya juga berjumpa Dr Pakar berkenaan Hal tersebut. Dr Pakar memberitahu ianya adalah normal terjadi kerana sebelum ini Saya pernah mengambil antibiotics semasa kencing kotor. Kini sudah 3 hari setelah insert ubat, sebelah dalam tiada Lagi gatal cuma gatal pada kulit luar vagina namun Saya Kerap mencuci Guna air bersih dan ianya agak berkurangan dari sebelum ini.

saya pun sama. yg kat belah dalam tu kadang2 tapi kalau gatal mmg takleh bawa bincang ya. yg celah kangkang tu selalu. tadi pergi check up isnin ni kena buat sample test, and dr ada bagi ubat utk masuk bawah tempat kelamin juga. cuma ubat tu tunggu result test tu nanti baru masukkan

Sy doktor bg ubat sapu dan antibiotic. Terus hilang dh gatal. Yg ubat insert tu dr bg sbb keputihan sy dh jadi darah. Tkut infection

saya pun .. tu sebab kita preg pasti kerap kencing so kat stu sllu lembab tu yg gatal2 tapi jgn garu smpai melecet wak skadar hilangkn gatal je sya garu guna sikat😂

VIP Member

better puan g klnik dptkn rawatan.nnti doc akn bg ubat jgn bia2kn nnti melarat..mg dpmudahkan segalanya aamiin

Bunyi macam yeat infection ye. Tak normal. Sila rujuk doctor!

Câu hỏi liên quan