26 Các câu trả lời

due saya 7/3 ni .. baby maaih seronok dlm perut hehe tkpela mak nya pun seronok nak mkn mkn lagi .. harap keluarla esok lusa

mcm mana skarang? sis dah bersalin ke?

due 11/3, last scan 38w. berat baby 3.3kg. masih takde tanda nak bersalin. first mom jugakkk 🥺 ada tips ke nak bersalin awal?

kalau bab bersama dengan suami mmg susah sikit lah. sbb saya disemenanjung. suami pula disabah. bab berjalan mmg berjalan sakan 😂 tapi baby selesa sangat yee

36 minggu 2 hari.. berat baby 2.9kg.. 1st baby juga, setakat ni tak ada apa2 tanda, tp badan dah rasa letih sangat.. 😅

saya harini dah 36 mggu 2 hari,esok baru scan berat baby brape kg ..harap jgn laa besar sngat,ngisau haa😌😂 dah laa gdm on diet

dont worry , ank first saya smpi 41 minggu n kna suru admit… 3 hri sblm admit trs dtg cont…. bdoa byk2….

Saya due 1/3 belum bersalin dh overdue 6/3 kena serah diri.. perasaan takut semua bercampur sebb nak kena induce 😭

Semoga selamat semuanya aminnn

Saya 36w berat baby 3.2kg doktor kata normal 😌 xtaula nanti dah 38, 39w berat baby agak2 berapa 🤣

saya due 8/3, tapi bersalin 8/2 berat baby keluar 3.13kg, bersalin 36 minggu tepat 😁😁

wahhh ini best🤣🤣 berat baby pon memuaskan🤭

awk sy dh 39w 4d masih menunggu tanda2 😭 puas pujuk tiap2 malam suh keluar tp mcm tu jgk

mesti mcm ii fikir dalam kepala kan sis 🥹🥹

Sy 24/3 tgu jgk ni tkde tanda2 . Kdg mengeras kdg sakit kt bawah perut.. gisauu

Kita 38 weeks 4hari die seronok duduk dalam tkmau keluaq ii 🥺

kita tok menyabo nk jumpa baby 😮‍💨