6 Các câu trả lời

sama kes saya. saya memang check up dgn klinik private. then saya tak puas hati sbb doktor klinik x jumpa heartbeat. saya pegi jumpa doktor sakit puan terus and request nak buat transvaginal scan. still doktor x jumpa heartbeat 😢 memang rasa down bila doktor sakit puan sendiri yg cek, memang cek dari bawah jugak.. so now tgh tgu utk next appt. semoga ada rezeki utk kita kali ini.. aaamiiinn

Sama mcm saya. Last2 pegi hospital dr sahkan baby mmg takde dah. Patutnya 12w tapi saiz 7w. Sempat dgr heartbeat sekali ja. Esoknya masuk ward dr suruh dnc cucuk ubat bg keluar dan cuci. 🥹 semoga dipermudahkan segala urusan ibu ya

Auuuu alhamdulillah seronok dgr 🥹 doakan saya pulak sis. 🤲🏼

Cek swasta sis 😉 sama macam saya... Week lari. Lepastu bila scan kk takda bagitahu heartbeat ada ke tak. Tapi bila cek swasta alhamdullillah ok

Mcm saya jugak... Masa p scan ikut tarikh dah 8week tp masa scan klinik luaq jadi 6week 6day... Tp alhamdulillah dah boleh dgq heart beat dah... Suami pun rasa syukur dah 3 kali gugur ni yg ke 4.... Setlh 11 tahun sy tggu...

yee mcm sya scan dekt kk doc kta x nmpk jntung sbb bru 8 week bila scan luarrr doc kta ada nmpk cuma kecik lgi. cuba lah scan luarr

cuba dptkn 2nd opinion (scan di klinik luar). klu still xnmpk fetal pole juga, dh kira missed miscarriage.

Cari klinik private for second opinion