10 Các câu trả lời

saya first pregnancy smpai nk bersalin pun masih ada muntah2 klau masuk angin/lmbt mkn atau mknn tk ssuai ... ni 2nd pregnancy pun sme dh nk 5 bulan pun ada hari muntah ada hari ok .. maybe awak kne jaga timibg makan kot sbb kalau pregnant ni mmg perut sng masuk angin , tu pun boleh jadi punca pening kepala and mual

Saya nak masuk 16w pun still muntah² lagi sis, haritu masa week 13 camtu hilang laa kejap. Happy macam orang tak mengandung, tup² datang balik alahan tu. Setiap orang pembawakan berbeza, ada yang sampai bersalin pun still ada alahan. Semoga dipermudah urusan ye

Ikut dri bdn kot sis sbb ada org smpai melahirkan pun masi muntah2 lagi 😅 cuba dptkan nasihat doc utk kurangkan mual

semoga nanti hilang ye... sy masuk 15nminggu br slow2 hilang. skrg 16 minggu... xde loya2 da... alhamdulillah...

Sama la dengan saya sis🥲 nangis2 dpn suami tny bila la alahan ni nak stop Be strong mommie to be

sama sy.. 14w still muntah.. kdg lpar sgt.. dh start muntah mmg xbole nk mkn apa dh 😢 sabar jala

Saya ank slung smpai 6bln lbh ... ni ank kdua sampai 4bln .. ikut atas bdn jgk kot sis

sy dh masuk bulan ke 5, kdg2 pn muntah kalau mknann tertentu xbole terima...sabar ye

sama saya..nak masuk 16minggu muntahlagi...

cuba beli pil veloxin kat farmasi

ohh lain orang lain experience kan. sy makan masa first trimester je, ipar suggest untuk hilangkan mual.

Câu hỏi liên quan