10 Các câu trả lời

Masa first baby saya kene mcm ni di muka, byak sgat lagi2 di dahi dan pipi kiri kanan, pastu slowly saya tukar pencuci muka yg organic alhamdulullah lama lama hilang. Sbb pembawakan rasanya, baby kedua tak ada pula mcm ni, tapi alahan pula teruk.... ashik muntah sampai longlai 😅😅😅

Baby girl awak

Saya sekarang macam ni hahaha. Adik saya pun macam ni masa dia mengandung dua2 anak sebelum ni. Suami dia cerita pening tengok bini perabih beli skincare masa mengandung 🤣 Tapi, lepas bersalin habis pantang insyaAllah back to normal. Okay dah kulit dia sekarang.

sy pun tgh macam ni skrang . sampai org dh ckap anak lelaki ni klau muka alahan mcm ni . wlaupun kandungan bru 3weeks hritu , org tua ii dh ckp yg sy ni nk dpt ank lelaki🤣🥰

sama dgn sy skrg..takut nk pakai byk2 skincare..jd sy pakai facemist wardah dgn moisturizer cosmoderm saja..xde la teruk sgt..jarak2 bijinya

saya pun ada tp antara kulit kepala dgn rambut tu . masa awal² pregnant dulu jerawat naik dkt muka . sekarang dah hilang sendiri

sy pun mcmni d kulit muka, tp xla bnyk mcmni. dia mcm jarak² sikit lepastu kasar kulit mcm ada biji² kecil yg x nmpak jelas.

sme la sis, sye tepek bedk sejuk je.. nk pakai skincare takut pulak time pregnant ni 😂😂

Sama mcm sy . Tapi sy penuh bdn je

VIP Member

Sya ada dkt blkng bdn... ..

kita sama sis..huhuu..🤭

Câu hỏi liên quan