mohon bantu

7hb saya ada pergi ke hospital sbb contraction. doc check bukaan baru 1cm dan saya di suruh balik berehat dirumah dan saya dinasihati untuk dtg kembali ke hospital jikalau ada pendarahan berlaku atau air ketuban pecah. selang 3 hari ada darah dan lendir keluar, saya dtg balik ke hospital. doc seluk dan check bukaan tapi kali ni doc kata bukaan masih tertutup. kemudian saya di suruh balik berehat dan kali ni doc cakap kalau ada pendarahan berlaku tidak perlu datang ke hospital melainkan air ketuban sahaja pecah. tapi bila saya pergi ke klinik kesihatan untuk check up selepas balik dari hospital, nurse kat sotu kelihatan marah dgn doc di hospital sbb doc nasihatkan saya jangan dtg hospital kalau setakat pendarahan berlaku. nurse di Klinik kesihatan risau akan keadaan baby di dalam kandungan. mohon penjelasan, adakah pendarahan bercampur lendir tidak bahaya dan saya boleh je duduk dirumah tanpa perlu pergi ke hospital seperti yg doc katakan pada saya ??? #firstmom #firstbaby #bantusharing

1 Trả lời

pergi je hospital lagi. demi keselamatan ibu & anak.