11 Các câu trả lời

Sy 3/9 ni due, skg mmg xlarat rasa tp gagah kan juga la kn😅 skg sy pun mcm awk sakit2 pinggang dan bgian pelvik ya Allah mmg sakit nk berjalan.. naik turun tgga.. xapa laa kan sabar dan njoy pregnancy 🤰🏼 kali ni.. sy doakn kita semua dpermudahkn urusan lahir kan bby nanti dan selamat ibu dan bby.. in shaa Allah Aamiin 🤲

sama dueee kitee

sy due 1/9 sakit pinggng jgk kdng rasa sakit sangat kdng biasa jaa n perut pon st mengeras st pastu hilang.lama ii skli baru rasa..selain dri tu xdk tanda lain lagi..harap baby maw bg kerjasama keluar cepat sbb risau overdue ka ap🥲taksabar nak jumpa bby.😍❤️semoga dipermudahkan segala urusan sis n bby ❤️😍

due 1.9 hadir jugak . smg dipermudahkn urusan mommy2 smua. aamin

saya jumaat ni baru cukup 37w . dah rasa baby menekan ari² bila jalan sikit jee rasa nak terkencing . kadang perut tegang . celah kelengkang sakit . tulang bontot pun dah start sakit 😌due 9/9 tp 6/9 doc bg tarikh untuk bersalin

1/9 blm ada tanda2 lg.cm skit pinggang n perut tegang.skit kt bahagian ari2 je.klu bole biarlh bby kuar awl sbb kena srh diri 8/9.si kecik ni pun asyik mengeras je xpi alhamdulliah aktif

36w1d . Serba tak kena da skrang 🥲 semua sakit . Rasa mcm Ada nak berak tpi tak nak berak pun sebenarnya .Ada ka itu tanda bersalin jga ? Tak tahan da rasa sakit 😭😮‍💨

sy pun kerap rasa cmni .rasa cm nk berak..tp xberak..tp xda klua tnda apa lg

Saya due sama dengan sis. Kerap sakit pinggang dengan celah kangkang. Kadang2 rasa dia menekan nekan kat bahagian bawah ni 🥲

klu rs nk b salin trus pg hospital je...sy baru b salin smlm 36w..baby semua ok...sbb ra perut mcm memulas² skli check dh buka 3cm

ye btl...dy mcm mengeras lps tu perut rs berat kt bhgian bwh...kdg² rs mcm sakit period

due kita sama, saya pulak risau baby kurang pergerakkan. nak kacau baru dia gerak kalau tak dia asyik mengeras je normal tak eh

kalau tak cukup 10 gerakan terus ke hosp sis

Sy 36 weeks. Sakit dkt bahagian perut bwh. Sblh kanan. Risau jg. Ni tanda2 awal ke 😅

sy rasa ngilu kt ari2 tp skjp2 je n kerap sakit perut smpai ke pinggang pun skjp2 jgk..