OPK & UPT ...

Period lagi 3 hari , tp OPK dah 3 hari terang . Try buat UPT 2 hari naik double line . Adakah saya pregnant ? (pink - OPK) (biru - UPT)

OPK & UPT ...
9 Các câu trả lời

Alhamdulillah tahniah sis. Doakan saya juga. Saya pun pakai opk sama macam sis tapi naik 2 line samar2 je tak pernah 2 line terang macam tu. Btw doakan saya pun pregnant jugak tau

1y trước

Terima kasih sis , saya doakan sis dikurniakan zuriat soleh solehah . saya pun baru pertama kali guna opk tu bulan 12 . bulan 7 gugur lepastu doc suruh restkan rahim 3 bulan . saya mmg target bulan 12 Alhamdulillah Allah permudahkan

ni opk sy masa pregnant 3w gitu . kalau mcmtu biasanya mmg pregnant . truskan celup upt okay . smoga ada rezeki awak .

Post reply image
8mo trước

nak tyk opk atas ni satu kabur tu means negatif la ni kan

saya punya opk pun macam sis .betul ke pregnant..kalau 2line..sbb period saya dalam 4 hari lagi

1y trước

try guna upt PLK. Klau sama 2line... maksud nya.. mengandung la akk.. Sye pon MCM tu. opk 2line dan upt 2line.. g klinik cek Alhamdulillah MMG btl Sye mengandung.. skrg kandungan Sye dah nk masuk 17minggu

pregnant sis. doakan saya ade rzeki mcam sis juga

2y trước

saya keguguran anak pertama bulan 7 haritu . Alhamdulillah . saya doakan sis dikurniakan zuriat soleh solehah sihat sempurna , Amin InsyaAllah . Teruskan berusaha ya sis

tahniah akk.. mengandung tu

pregnant la tu

pregnant la tu

tahniah sis

tahniah