Masih Negative lewat 7hari

Kenapa masih negative even dah 7hari lewat? Kena cukupkan 14hari ke? Ataupun hormon bermasalah? Period regular 28-29hari dan ini kali pertama delay period. Bila check, negative. Hampa.

6 Các câu trả lời

sy pn regular period.. check sebulan pertama asyik negatif je.. hampa. sedih... nk ngisss... . tp bila masuk 35 hari leweat, saje check upt dan alhamdulillah positif.. in shaa Allah, jika ade rezeki, Allah akan bg ☺️

Thành viên VIP

Sama lah awak. Period regular 28hari.. Tapi harini dah 32hari saya delay period. Check upt negative.. Semalam, harini dok kena kencing tak lawas. Pagi tadi turun darah sikit.. Emmm..

Lewat x bermakna pregnant awak. Saya dulu sblm pregnant pon selalu lewat selalu berharap tapi bila x da mmg terasa hampa sangat. Bila saya tak terlalu berharap baru lekat. Jgn stress2.

Maaf ya ibu2, delay period tak semestinya +ve preggy. Mungkin ada masalah perubahan hormon @ stress. Apapun jika itu disusuli dgn berita baik, syukur ada geng

sy sis dah delay 2 bulan lbih. tp still negatif. 18/2 ni genap 3 bulan. moga ada beritaa gmbira buat awak dan sy. doakan yee sis semuaa😊😊😊

saya 25 hari delay . sd 3 kali check negative . last check upt 17 hari delay . still negative . counting day 30 hari delay bru check lagi .

Post reply image
5y trước

Sy dah period so cycle dah sy akan berubah ke? Dr 28days ke 37days. So untuk next month taktau cycle back to normal or tak 😢