Doakan saya yaa semoga cepat bersalin

Assalamualaikum semua. Minggu ni saya dah 36weeks due saya 9/4/23@ 21/4/23 ikut 2 tarikh yang dapat dr KK tapi masih tiada sebarang tanda nak bersalin lagi. Cuma bahagian bawah rasa ngilu2 jee.. Anak pertama 37weeks dah bersalin normal+vaccum tanpa koyakan dan jahitan.. Doakan saya NORATIKA SAHIRA BT AHMED SHAMSUDDIN semoga dipermudahkan segala urusan bersalin dalam masa terdekat ni dan selamat, tanpa koyakkan dan jahitan, kurang rasa sakit dan baby pun sihat dan selamat. Aamiin ya Rabbal alaminnn 🫶🏻💕 Doakan saya. Lebih 40 orang yang doa, Insha Allah dimakbulkan. Saya juga doakan semoga ibu-ibu yang menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin selamat ibu dan anak. Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikn zuriat kelak InshaaAllah.. Amin ya Mujib. Terima kasih semua moga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa doa kalian kembali semula kepada kalian semua..In Shaa Allah.. ‎لَا إِلَٰهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ ‎ ‎آمِيْن يَا رَبَّ العَالَمِيْنَ 🤲🏼🥰 #2ndbaby

Hãy là người đầu tiên trả lời