1936 Các câu trả lời

Hari 3: 11/9/2023 Sangat seronok buka apps theasianparents bila dapat tengok dan baca rakan-rakan ibu sama-sama berbincang atau memberi kata semangat. secara tak langsung juga dapat baca pengalaman2 mommies yg dah bersalin 🥰

Hari 7. (11 September 2023) Selamat ulang tahun yang ke-4 buat anak syurga mama 🤍 doakan yang baik2 untuk mama baba abang dan adik yang bakal lahir ye sayang🤍 tunggu kami semua di syurga. Mama rindu kakak 🤍 Iloveyou🤍

hari 3 - 10/9/2023 Setiap hari saya akan check apps theAsianparent untuk mengetahui perkembangan bayi saya. Apps ini sangat membantu saya sebagai seorang bakal ibu. Semoga bayi saya ada rezeki untuk menang carseat dari Snapkis.

Hari ke 5 : 9 September 2023☑️☑️☑️☑️☑️ Terima kasih theAsianparent kerana banyak memberi ilmu ilmu dari mengandung sampai la melahirkan dan banyak menyediakan contest contest yang menarikk ♥️♥️♥️

HARI 2 , 6 SEPTEMBER 2023 , RABU Seperti biasa, hari2 masuk app TheAsianparent baca macam2 info tentang perkembangan anak sejak lahir sampai sekarang dah 4 bulan ❤️🥰 semoga ada rezeki anak saya sofea eryna 🤲🥰❤️

Hari 1 , 8/9/2023 Platform TgeAsianparent ni byk info sy tahu terutama perkembangan baby dan info pemakanan utk mommy🥰sgt membantu mommy yg pertama kali seperti sy..due date pon dah makin hampir..thank you TheAsianparent🥰

Hari pertama ( 09.09.2023 ) Dari tahun 2020 sebelum melahirkan anak pertama sy banyak rujuk apa² masalah di group ini... Sekarang mengandung anak kedua masih lagi rujuk disini.. harap ad rezek anak² saya nt.. Terima kasih

setiap ibu bapa mempunyai cara dan idea tersendiri berbeza melalui budaya, agama dan bangsa, jadi perlulah salin menghormati satu sama lain, bertukar pendapat dan berkongsi ilmu dan meningkatkan ilmu kita dan gaya hidup sihat

Hari 1 07/09/2023 Alhmdulillah rezeki yg di beri setelah 11 tahun sy di sahkan pregnant pada August skrg dh 8week dgn adanya TheAsianparent ini dapat la sy mengetahui info2 dan pelbagai ilmu utk penjagaan kandungan saya 🥰

Hari 2, 06/09/2023 Setiap hari ada ilmu baru. Terima kasih theAsianparent! Komuniti yang sangat positif dan membantu. Lebih memudahkan untuk first mom! Semoga ada rezeki baby dan saya untuk menang baby carseat dari Snapkis.