1936 Các câu trả lời

Hari 1, 5 September 2023 21:31pm Alhamdulilah, very happy to join this application from pregnancy until delivered. This is an incredible platform to gain knowledge from the vast information. Hope to be the lucky one for my sweet baby girl

Hari 3: 09/09/2023 Bismillah. Moga ada rezeki utk baby pertama saya🥰 Sudah semestinya TheAsianParent masih platform yg terbaik untuk saya login setiap hari utk cari info dan melihat perkembangan baby saya. Thank you TheAsianParent!!

Hari 1, 07/09/2023 Alhamdulillah, kandungan sudah masuk week 30 bererti sudah 7 bulan saya menggunakan apps theAsianparent sebagai platform untuk mempelajari ilmu baru berkaitan kehamilan, memandangkan saya pertama kali melaluinya 😊

❤️HARI 1 (06.09.23) Terima kasih asian parent kerana memberikan kesempatan untuk sertai cabaran memenangi carseat. Sdh lama saya inginkan satu carseat bgi memudahkan pergerakan dan keselamatan bayi saya ketika berada didalam kereta.

Hari 4, 15 September 2023 Cabaran #CheckInTAP7hari AtheAsianparent Snapkis "Kehamilan suatu kebahagiaan. Kelahiran suatu kebahagiaan. Melihat permata hati bertumbuh besar juga suatu kebahagiaan. Berbahagialah setiap saat IBU. ❤️"

Hari 1 : 5/7/2023 Saya kadang² terlupa anak saya dah masuk hari ke berapa.. bila ada asianparents ni mudah nak ingat.. bukak je dah tahu anak saya 5bulan 9hari..!! Terima kasih asianparents.. Love youu till the moon n back🫰🫰

Hari 1, 05/09/2023 Apps theAsianparent sangat membantu first mommy macam saya. Banyak persoalan yang dijawab dan info baru. Komuniti yang membantu dan banyak pertandingan diadakan. Semoga ada rezeki baby untuk menang pertandingan ini.

Day 1 (6/9/2023) Bismillahirahmanirrahim.... Saya 1st mom, semoga ada rezeki untuk anak yang bakal lahir nanti awal bln 12. The Asianparent bnyak memberi info tentang fertiliy. Amat bagus dan semoga dapat dinaikpulih lagi nanti 👍

Hari 1 - 9 September 2023 Bismillahirrahmannirahim, Saya sangat memerlukan carseat ini untuk anak pertama saya ini. Semoga ada rezeki anak saya untuk dapat carseat ini, Aamiin aamiin aamiin. Terima kasih The Asian Parents & Snapkis

Hari 4 : 09 Sept 2023 Minggu 18 hari 1 Sihat² selalu anak mami 🥰 Makin menghitung hari makin nda sabar mami maw jumpa baby mami ni 😊 Semoga ada rezeki baby terselit di mana² contest yg kita join ya, Insyaallah amin 🥰💕

Câu hỏi liên quan