33 Các câu trả lời

kalau dia nak suruh dia mengandung lagi laa, bukan amik anak orang. suka suka je, orang macam ni memang tak blh bagi muka cukup laa kita jaga adap and hormat diorang but kalau dah melampau! sorry la anak kita, hak kita nak bersuara.

sy sblm ni diam je sb dorg pun xde la buat pape,tp lps sy bslin tibe jd rakus sgt,stkat nk dukung,nk gurau ke gomol ke sy tak ksh lgsung pun,yela sy fhm spe je tk excited dpt anak buah kn,tp klau da smpai nk bf kn ank kita tu bkn caranya dah...ada ank sndri dah pun xkn xckup2..smpai nk kena bf ank org

sorry to say, just one words for your sis in law = stupid. tolak tepi dulu soal perkara yg lain, firstly yang penting, adab mana. tak pernah berada dalam keadaan macam ni, tapi kalau i kena pun i ngamok.

kn..kdg tfikir dorg ni mcm xblh fikir org suke ke x ..ikut kpala sndri je..

sye pun kaki langgar eh .. bab ank jgn main2 . sye jd singa lapar .. sye ckp no that mean no .. hahahahahahhaha .. nak ckp biadapp .. bioo kann .. tk puas ke bsoorrr kan ank2 dye smpi ank org dikerjakan

mngarut gile ipar awak itu .. debuk kan tulang blakang dye

Tindakan direct tegur tu sya sangat2 sokong. Kita bukan hidup di zaman Saloma ya puan2. Segala benda benda kena tunduk, segala benda kena makan dalam. Even sya sndri akan buat benda yg sama

Eeee ya Allah huduh perangai. Saya baca pun sakit hati. Melampau betul ipar awak tu. Memang patut awak tegas. Saya dgn kakak sendiri pun sama2 breastfeed takdanya tiba2 gi bagi tek kat anak buah.

kn..mmg kne tgas bab ni..sb klau biarkn bnda lain plk dia buat lg nnt

eeeiiyyyaiiiii suka hati tek kauuu je nk sumbat tek kau kat anak org.. bodo sungguh laaaa hg ni pompuan oii.. geram lak aku.. ni perangai keturunan je pesen x semenggah mcmni.. aje giler betol..

geram kn..sy yg alami ni pun geram sgt,tp ingt sy nk biar ke..klau ye pun syg xkn smpai nk bf ank org..

ee peliknya perangai, kalau letak breast belapik tak heran sangat. ni keluarkan breast bg baby hisap adui. suruh suami dia hisap sendiri lah kalau dah rindu sgt nak bf 🤮🤮🤮

kn sis,sy yg ibu pun bsihkn sllu sblm bf bby..ni die dtg dr mne tbe buat mcm tu kt bby org..lgsung xde adab

teroknyaa . kalau saya la . mmg sound terus . dah bagi pegang baby ckup rahmat lah . bukan apa , ini soal hygiene kan . baby kot . tambah anak kita sendiri takkan dok diam kan .

btul tu..sy mmg xdiam..mmg rampas trus ank dr die,nk gduh² la...sy ada hak

nak jadi ibu susuan kena 3kali kenyang. bru dikira as anak susuan. kalau sekali kenyang je belum kira as ibu/anak susuan lagi.

5kli la wak

Klu kena dekat sye mmg kena lah.. Sbb Anak kita.. Tiba2 dia sakit area mulut tu dh tahu sbb ape.. Kita yg mak pun tau nk bersihkn dulu nipple