31 Các câu trả lời

Itulah kdg teringin waktu tgh mlm. Even ada mamak tp sy mmg tak minat sgt mamak. Lps ni kalau mummy teringin nk mkn something tp husband keje & masa yg appropriate, kita order je kat foodpanda 👍😁

Huhuhu kalau bab makan jarang teringin. Kat area rumah sy rasanya foodpanda tak cover. Haritu je tetiba nak sangat air fresh oren yg kedai buat. Suami malas nak keluar sbb time dah nak tido. Bertabah je laa 😂

Saya pun pernah alami situasi yg sama.. Cuma time tuu sy ngidam satu kedai nie punya laksa.. Berminggu2 laki sy cari.. Sebb org yea cuti lama.. Hihi.. Alhamdulillah dapat.. Seronok sangat..

Tu laa dia risau ade nenas ke ape kan. Pernah makan senyap2. Ya Allah nikmat betul makannya sbb orang bagi. Takkan nak buang kann. Orang bagi sbb diorg tahu sy tak dapat makan, terus belikan 😂

Saya menangis nk mkn buah rambutan.. Tp pjj dgn suami, suami ckp nnti blik kmpg kita cari sbb bkn musim rambutan skrang.. Tp alhamdulillah mmber opis ad bwk dkt opis, dpt jgk merasa

Boleh laa tu dari takde kann. Dapat jugak merasa 😋

Yg sy pula ais krim vanilla lime😋😋. Si hubby lupa beli terus airmata sy nak keluar🤣🤣Tapi skg craving settle sudah.. Sebab si hubby pujuk then dia pergi beli😆😆😆

Hahah suami sy katanya beli esok. Tapi yelah bersabar je laa. Tak sama dah rasa teringin tu 😅

VIP Member

Alaa...kalau tetiba nk makan Mntak tolong adik kakak belikan..pun kalau abang tak sempat nk cari... Tapi wat masa ni.. Ape yg diidamkan.. Insyaallah Abg bngun terus g cari.. 😁

Ni lah masa nk bermanje lebih.. 😋😋

VIP Member

Xrasa meraung pun.. Tp terasa2 makanan tu dlm mulut.. Tp husband ckp nnti lusa dia beli.. Lusa tau.. Bkn esok.. Sy pun ckp sy sndiri pun boleh beli lh.. Haha

Hahah maunya dia nak bagi. Nak pulak dah malam. Sila tidur je laa 😂

Sy pon camtu sis. Kadang rase menyusahkan orang je. Tapi sy okay je kalau tak dapat. Cuma nangis kejap jela bagi lega. 😆Ape punya perangai la taktau! 😔

Haha nangis wajib. Selagi tak nangis tak lega 😅

Saya pun pernah macam ni masa awal2 ngandung. Menangis nak makan roti sarang lebah hahaha awal2 je saya mengada pastu tak pun semua benda saya bedal makan

Hahaha sy tetiba je teringin tu lain macam. Padahal elok je sebelum2 tu. Nape entah 😂

Samala Masa pregnant dulu.nk makan hotdog Tapi nak suami goreng.bila mintak dia goreng boleh dia sruh kita.last2 drama air Mata sampai meraung

Huhuhu bukan susah pun kan kena gorengkan 😅

Super Mum

Hehehehhe .smee la. .🤭😅. .kalo x dpt .mtk suami bli kn. .dye skit pnya mls. .mmg bole bwk mngs. .tp sorok plak 2 mngs dri dye .😂

Hahah pandai pun tapi suami tak kasi payah jugekk 😂

Câu hỏi liên quan