KEKELIRUAN PREGNANT ATAU PERIOD?

Btw, saya baru 6 bulan kawin dan period saya teratur je tiap2 bulan, cuma bulan ni agak pelik sikit. Bulan lepas saya start period 13/11 last period 19/11 jadi minggu lepas saya pergi scan di klinik, doktor cakap dinding rahim tebal dan proses penempelan berlaku, doktor ambil ujian air kencing pun positive pregnant. And hari ni 26/12 pagi tadi keluar spotting sikit dan saya tak tahu samada tu berlaku darah awal kehamilan ataupun period. Kemudian saya pakai pad tengok macam keluar darah macam period tapi saya tak pasti. Lepas tu tak sedap hati saya terus pergi check di klinik berdekatan. Buat scan kali kedua tapi ni scan dekat klinik lain lah, bukan klinik yg minggu lepas scan tu. Kali ni jawapan doktor agak berbeza, doktor ambil ujian air kencing tetiba negatif dan scan tvs hanya cuma dinding rahim tebal. Kemudian saya proceed last step untuk ambil ujian darah beta hcg untuk mengesan samada saya betul-betul pregnant ataupun tidak. Result dapat tahu esok. Saya ingin menanyakan pernahkan korang alami situasi macam saya? Boleh berkongsi pengalaman sebab saya first time alami situasi ni.

KEKELIRUAN PREGNANT ATAU PERIOD?
Hãy là người đầu tiên trả lời